STRONGA: MOCNE, LEPSZE I SZYBSZE ROZWIĄZANIA

Stronga produkuje profesjonalny sprzęt ładunkowy do zastosowań związanych z rolnictwem, budownictwem oraz gospodarką odpadami, który jest wykorzystywany na całym świecie.

Specjalizujemy się w projektowaniu, opracowywaniu oraz produkcji sprzętu do transportu materiałów, który zapewnia ekonomiczne i wysoce wydajne rozwiązania.

Oferujemy wsporniki dostosowane do wszystkich wiodących ładowarek teleskopowych oraz wózków widłowych. Oddzielne próby każdego sprzętu przeprowadzane przed wysyłką sprawiają, że nasze produkty są najwyższej jakości.

WYŻSZA WYDAJNOŚĆ WSZYSTKICH PROCESÓW KAŻDEGO DNIA

Wykorzystując doświadczenie w transporcie towarów doradzamy naszym klientom w wyborze najlepszych rozwiązań, które pomagają zwiększyć wydajność, niezależnie od wykorzystywanych maszyn.

W naszych produktach wykorzystujemy także stal o wysokiej wytrzymałości, która wraz z naszymi unikalnymi technologiami pozwala na dostarczanie produktów o najwyższej wytrzymałości i wydajności, po przystępnych cenach.

Sprzęt o odpowiednich wymiarach i obniżonej masie prowadzi do wyższej wydajności wszystkich procesów każdego dnia, co pozwala na obniżenie kosztów naszych klientów.

Dostarczamy sprzęt zarówno do materiałów o dużej gęstości, jak i sprzęt dostosowany do długich i intensywnych procesów.

Access Platform

Access Platforms

Round Bale Gripper

Round Bale Grippers

Heavy Duty Bale Spike

Heavy Duty Bale Spike

sheargrab

Shear Grab

bucket

Telehandler Buckets

bucket and brush

Bucket Brushes

Snowploughs

Snowploughs

Multi-Bucket

Multi-Buckets