GŁÓWNE ZALETY KONTENERÓW Z PODNOŚNIKIEM

GŁÓWNE ZALETY KONTENERÓW Z PODNOŚNIKIEM

Stronga posiada zespół wysoko wykwalifikowanych konstruktorów, którzy z zamiłowaniem produkują światowej klasy rozwiązania w zakresie kontenerów do naszych systemów przyczep z podnośnikami.

Przywiązujemy dużą wagę do naszej pracy i jesteśmy dumni z naszych produktów. Ponadto, zwracamy szczególną uwagę na jakość i wysokie osiągi rozwiązań w zakresie kontenerów z podnośnikami, które są dostępne po przystępnych cenach.

Nasze bogate doświadczenie sprawia, że możemy pomagać naszym klientom w doborze odpowiednich wymiarów i osiągów poszczególnych kontenerów do przyczep z podnośnikami, wykorzystywanych w przemyśle rolniczym, budowlanym, utylizacji odpadów oraz leśnictwie.

 

ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE KONTENERYZACJI DOPASOWANE DO POTRZEB

Wierzymy, że przyczepy z podnośnikami Stronga zapewniają wydajność i dobre rozwiązania naszym klientom.

Metoda elementów skończonych i oprogramowanie do analizy naprężeń w połączeniu z naszym doświadczeniem i dokładnymi próbami terenowymi umożliwiają nam wzmacnianie obszarów krytycznych przez zastosowanie stali o dużej wytrzymałości. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy się skupić na wytrzymałości na obciążenia dynamiczne, trwałości, niskiej masie i optymalizacji ładowności.

Utrzymujemy stały kontakt z zespołem produkcyjnym podczas całego procesu konstrukcji, szczególnie w przypadku jednostek produkowanych na zamówienie, gdzie indywidualne potrzeby naszych klientów są najważniejsze.

KONTENERY DO TRANSPORTU ŁADUNKÓW LUZEM

KONTENERY DO TRANSPORTU ŁADUNKÓW LUZEM

Stronga to wiodący producent kontenerów z podnośnikami do transportu ładunków luzem, wyznaczający standardy w zakresie projektowania i jakości.

Aby zadowolić naszych klientów, stosujemy najlepsze nowoczesne wzory przyczep do kontenerów do transportu ładunków luzem.

Właściwości stali w zakresie wytrzymałości oraz grubości płyty różnią się od siebie i są uzależnione od przeznaczenia danych kontenerów.

KONTENERY DO TRANSPORTU ŁADUNKÓW O DUŻEJ MASIE

KONTENERY DO TRANSPORTU ŁADUNKÓW O DUŻEJ MASIE

Niezwykle trwałe kontenery do transportu ładunków od dużej masie stosowanych w kamieniołomach, recyclingu oraz wyburzaniu budynków. Powyższe kontenery z podnośnikami posiadają konstrukcję skorupową, zapewniającą maksymalną wytrzymałość i trwałość.

KONTENERY UNIWERSALNE

KONTENERY UNIWERSALNE

Dzięki w pełni zdejmowanym, opuszczalnym ściankom o różnej wysokości, kontenery te są niezwykle uniwersalne i wielofunkcyjne. Spełniają one funkcję zarówno kontenerów z niskimi ściankami do transportu ładunków luzem, jak również kontenerów z płaskimi platformami do transportu roślin oraz sprzętu lub różnego rodzaju materiałów.

PLATFORMY PŁASKIE

PLATFORMY PŁASKIE

Stronga projektuje i produkuje szeroki zakres platform płaskich oraz środków do transportu roślin, które mają różną długość oraz ładowność.

Powyższe platformy są jednym z najbardziej uniwersalnych i ekonomicznych sprzętów z szerokim zakresem zastosowań.

 

PLATFORMY DLA LEŚNICTWA

Te płaskie platformy zostały zaprojektowane do transportu ciężkich roślin i zostały wyposażone we wzmocnione podwozie i dodatkowe elementy nośne znajdujące się pod podłogą, służące do zabezpieczenia łączników do zdejmowanych elementów.

KONTENERY DO ZASTOSOWAŃ SPECJALNYCH

KONTENERY DO ZASTOSOWAŃ SPECJALNYCH

Stronga posiada doświadczenie oraz możliwości, aby produkować kontenery dostosowane do określonych potrzeb klientów, w tym kontenery do magazynowania zbiorów, kontenery z ruchomymi podestami do transportu oraz kompostowania biopaliw.

 

DOSTĘPNE KLAPY KONTENEROWE

Klapa hydrauliczna

Klapa hydrauliczna

Klapa dwuskrzydłowa

Klapa dwuskrzydłowa

Rampa hydrauliczna

Rampa hydrauliczna

Rampa ręczna

Rampa ręczna

Klapa górna

Klapa górna

Klapa kombi