Skorupowe

INNOWACYJNOŚĆ I WYKONANIE WIODĄCE NA ŚWIECIE

Stronga projektuje i produkuje jedne z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych rolniczych przyczep wywrotek o dużej pojemności.

Łączenie zaawansowanych konstrukcji podwozia z profesjonalnymi podzespołami i szerokimi zakrzywionymi nadwoziami gwarantuje sprawne działanie przyczep BulkLoada, zarówno w polu, jak i na drodze.

PRZYCZEPY NOWEJ GENERACJI

PRZYCZEPY NOWEJ GENERACJI

Przyczepy BulkLoada to najlepsze urządzenia tego typu dostępne na rynku, o najlepszej w swojej klasie pojemności. Przyczepy te z łatwością pokonują coraz większe dystansy z pola do magazynu i są stosowane w różnego rodzaju pracach polowych.

Siedem modeli o dodatkowej ładowności o pojemności od 14 do 42 metrów sześciennych, wszystkie skonstruowane zgodnie z najnowszą technologią produkcji podwozia, z zastosowaniem stali o dużej wytrzymałości, aby dostarczać większe ładunki przy zmniejszonej masie własnej.

Inteligentne rozwiązania konstrukcyjne Stronga pomagają zwiększyć do maksimum ładowność, aby zapewnić wzrost wydajności, również poprzez zmniejszenie zużycia paliwa na transportowaną tonę, nakładu pracy oraz godzin pracy ciągnika.

Użyteczne opcje umożliwiają klientom dostosowanie właściwości przyczepy do indywidualnych potrzeb. Nie ma zatem potrzeby stosowania zwykłych przyczep, jeżeli dostępne są przyczepy BulkLoada.

MODEL BL600 BL750 BL800
Liczba osi 2 2 3
Masa własna Ok. 5 000kg Ok. 6 000kg Ok. 8 500kg
Techniczna ładowność zboża 22 000kg 24 000kg 30 000kg
Minimalny wielkość ciągnika 150hp 170hp 190hp
Kąt przechylenia 51° 51° 51°
Standardowa pojemność 22m³ 26m³ 30m³
Pojemność z rozszerzeniem o 300mm (zboże) 26m³ 32m³ 36m³
Pojemność z rozszerzeniem 800mm (pasza) 33m³ 40m³ 46m³
Standardowa wysokość nadwozia 1.5m 1.5m 1.5m
Długość wewnętrzna nadwozia 6000mm 7700mm 8700mm
Całkowita długość 7 600mm 9 100mm 10 100mm
Całkowita wysokość bez przedłużenia 2 900mm 2 900mm 2 900mm
Standardowe koła/opony 560/60 R22.5 560/60 R22.5 560/60 R22.5
Całkowita szerokość 2 550mm 2 550mm 2 550mm

 

*Nadwozia mogą zostać wykonane w wymaganej wysokości na zamówienie, dlatego też prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

*Wszystkie miary i wartości masy podane zostały jedynie jako wielkości wzorcowe i podlegają specyfikacji i lokalnym przepisom.

bulkloada

The BulkLoada 750 is the largest capacity tandem axle bulk trailer on two axles, high strength steel in key areas ensures a long life structure, while keeping tare weight down and payloads up.

BulkLoada Rear Door

HYDRAULICZNA TYLNA KLAPA

Innowacyjna konstrukcja tylnej klapy pozwala zwiększyć do maksimum ładowność wewnątrz przyczepy, a hydrauliczny zawór zamykający zapobiega przypadkowemu otwarciu się klapy podczas transportu.

bulkloada

The BL800 with rollsheet and modern wide opening door featuring a safety valve to prevent accidental opening.

Zwijana Plandeka

ZWIJANA PLANDEKA

Chroń swoje zbiory przed żywiołami używając zwijanych plandek Stronga, zakrzywionych ram o lekkiej konstrukcji oraz plandek z PCW o dużym połysku. Łatwe i szybkie w użyciu, cały zestaw może zostać usunięty w trakcie magazynowania, jeśli nie jest potrzebny.

BulkLoada Grain Chute

RYNNA DO ZSYPU ZBOŻA

Duża rynna do zsypu zboża umieszczona w tylnej klapie jest elementem standardowego wyposażenia i może być zamknięta w każdej pozycji, dając operatorowi pełną kontrolę nad natężeniem spływu zboża.

BulkLoada Access Ladder

PRZEDNIA PLATFORMA

Duża, zamontowana z przodu platforma z barierkami ochronnymi dookoła jest elementem opcjonalnego wyposażenia, umożliwiającym łatwe wyrywkowe badanie zboża lub kontrolę zbiorów, podczas gdy wewnętrzne i zewnętrzne drabiny zapewniają bezpieczny dostęp.

BulkLoada Cover Sheet

PLANDEKA NA SILOS

Plandeka na silos wykonana jest z ciężkiego materiału PCW o wysokim połysku z zamontowaną z przodu nadwozia ładownią oraz wygodnymi punktami zabezpieczającymi, które utrzymują plandekę na swoim miejscu.

OTWÓR Z PRZODU

OTWÓR Z PRZODU

Duży otwór z przodu umożliwia operatorowi monitorowanie zawartości przyczepy z siedzenia ciągnika, a wytrzymałe okienko wykonane z Perspex może zostać wzmocnione zdejmowanymi metalowymi kratami dla dodatkowej ochrony.

BulkLoada Extension Sides

WYDŁUŻANE BOKI

Łatwe w zamontowaniu oraz usunięciu wydłużane boki pozwalają zwiększyć ładowność wewnątrz nadwozia przy transporcie lekkich, zajmujących dużo miejsca materiałów, jak na przykład kiszonka z traw.

HYDRAULICZNE RAMIĘ DO NAPEŁNIANIA

HYDRAULICZNE RAMIĘ DO NAPEŁNIANIA

Dzięki dodatkowemu ramieniu do napełniania przyczepa może być używana również do karmienia trzody.